Prodej a servis velko-prádelenské techniky

+420 720 563 828


O nás

Na naše stroje dáváme půl roku u některých i rok záruku, to dokazuje, že jsme si jisti tím, co prodáváme.

Jsme firma působící ve velko-prádelenském průmyslu již přes 30 let, máme tak dostatek zkušeností se servisem všech prádelenských zařízení.

Naše stroje jsou vykupovány z celé Evropy, hlavně jsou to země Německo, Švýcarsko, Belgie, Česko, Slovensko, Polsko a podobně. Jedná se o plně repasované stroje - všechny stroje mají opraveny nebo vyměněny vypouštěcí a napouštěcí ventily, kompletně opraven náboj stroje, ložiska a funkční všechny topná tělesa. Je provedena kompletní kontrola i kompletní pročištění stroje.

Při využití našich služeb Vám rádi poskytneme poradenství pro Vaší prádelnu, kterou tak můžeme dokonale připravit pro Vaše účely. Jsme schopni Vám zajistit veškeré příslušenství, to znamená včetně vozíků, lisů, náhradních dílů, balících strojů i třeba regálů - vše na co si vzpomenete. Nabízíme i pozáruční servis se sazbou 300 Kč/hod. Řadíme se tak mezi nejlevnější servisy. Provádíme servis všech typů a značek. Není problém ani se staršími stroji ROMO.

Jsme i oficiálními distributory/partnery firem Primus, IPSO a Fagor, provádíme tudíž i záruční opravy nových strojů těchto značek a prodáváme nové stroje těchto značek, u kterých dáváme záruku 2 roky. Sídlo naší firmy je v Opatovicích nad Labem, přesnou adresu naleznete v kontaktech.


Rychlý kontakt

Zbyněk Štandera

Prodej a servis velko-prádelenské techniky

Pardubická 71
Opatovice nad Labem
53 345

Telefon: +420 720 563 828


© 2019, Zbyněk Štandera – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑