Vše pro prádelny

SERVIS A VÝKUP PRÁDELENSKÉ TECHNIKY

SERVIS

V prádelenském průmyslu působíme již přes 30 let. Máme bohaté zkušenosti se záručním i pozáručním servisem všech prádelenských zařízení.

Jsme distributorem Primus, IPSO a Lavamac a těmto značkám poskytujeme záruční i pozáruční servis. Náš servisní tým je flexibilní, nejpozději do týdne jsme vždy u vás. Zajístíme tak, aby se vaše stroje mohly co nejdříve vrátit do provozu.

Naše servisní síť je rozlehlá, soustředíme se na Královéhradecký, Středočeský a Pardubický kraj a Prahu. Servis praček, sušiček, mandlů a dalších strojů jsme ovšem schopni zajistit kdekoliv v České republice.

Patříme mezi nejlevnější  servisy prádelenské techniky v republice.

VÝKUP STROJŮ

Zajišťujeme výkup použitých průmyslových praček, mandlů, sušiček nebo jejich částí na náhradní díly. Stroje nemusí být kompletní ani funkční.

V případě zájmu sepíšeme vyřazovací protokol, nebo vám nabídneme nový stroj se slevou. Pro vaše stroje si přijedeme a odvezeme. Specializujeme se na značky Primus, Lavamac a IPSO.

Při využití našich služeb vám rádi poskytneme také odborné poradenství pro vaši prádelnu případně zajistíme další prádelenské příslušenství včetně vozíků, lisů, náhradních dílů, balících strojů nebo regálů.

V případě zájmu o výkup vašich vyřazených strojů nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle +420 720 563 828 nebo e-mailu info@vsepropradelny.cz.